Projekt OCR Village to zrodzony z pasji do biegów przeszkodowych tor treningowy. Jest to miejsce, które docelowo ma być największą taką inwestycją w Europie i być może na Świecie.

Naszym założeniem jest zadbanie w pierwszej kolejności o jakość oraz bezpieczeństwo i pod takim kątem wszystkie konstrukcją są projektowane i budowane.

Za budowę toru odpowiedzialna jest firma Barbarian Lab, która tworzy wszystkie konstrukcje do biegu przeszkodowego Barbarian Race, słynącego z najwyższego poziomu jeżeli chodzi o przeszkody.

Znajdziesz nas też w mediach społecznościowych!

Tor jest dostępny 7 dni w tygodniu na Sokolim Ranczo. Można tam organizować we własnym zakresie nie tylko treningi, ale również inne eventy, jak: urodziny (np.osiemnastki), wieczory kawalerskie / panieńskie, wesela i co tylko dusza zapragnie.

Ponadto my również będziemy organizować różnego rodzaju treningi ze znanymi osobami oraz liczne Challenge oraz zawody.
Administratorem danych osobowych jest Natural Healing Center Bartosz Filapek z siedzibą przy ul. Drzymały 19, 43-502 Czechowice-Dziedzice. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Jedyną funkcją formularza jest przesłanie na adres wioskaocr@gmail.com treści wpisanych w formularzu.